Comics Flying Circus

StormWatch v1

projekt zakończony

Międzynarodowa Grupa Szybkiego Reagowania, StormWatch, zajmuje się obroną całej Ziemi. Dowodzeni przez pełnego sekretów Weathermana, ratują świat przed wszelkimi niebezpieczeństwami. Tymi małymi, lokalnymi, jak również wielkimi, kiedy zagrożone jest życie tysięcy albo nawet setek tysięcy ludzi.

Początkowo StormWatch był kolejnym tytułem superhero, którego nie można było traktować poważnie. Ogromni, megaumięśnieni mężczyźni, bardzo hojnie obdarzone bohaterki, wielkie walki z udziałem jak największej ilości superbohaterów... Lecz w końcu przyszedł Warren Ellis i kompletnie zmienił profil komiksu. Nadal chodzi o obronę i ratowanie świata, ale wszystko jest prowadzone w bardzo przemyślany i logiczny sposób. Scenarzysta wprowadził też więcej elementów horroru, komentarz do sytuacji politycznej, krytykę rządu Stanów Zjednoczonych. Rysunki również nie przypominają już tych z początku lat 90 ubiegłego wieku.

Translację zaczynamy od StormWatch #37, czyli od rozpoczęcia prac nad serią przez Warrena Ellisa.Scenariusz: Warren Ellis

Rysunki: Tom Raney

Liczba dostępnych zeszytów: 14/14

Zobacz kilka przykładowych stron z komiksu:
StormWatch v1   StormWatch v1   StormWatch v1  


Pobierz:
pobierz   pobierz   pobierz   pobierz   pobierz  

pobierz   pobierz   pobierz   pobierz   pobierz  

pobierz   pobierz   pobierz   pobierz  

Rozdzielczość:

1024x1567, 300 DPIComics Flying Circus 2010

layout: mstr, coding: scghost