Comics Flying Circus

Superman: Ziemia Jeden

projekt zakończony

W 2010 roku DC Comics wystartowało z nową inicjatywą - wydawanie komiksów o początkach klasycznych superbohaterów DC w nowej oprawie, opowiedziane od nowa i osadzone w zupełnie nowym uniwersum. Największym zaskoczeniem był fakt, że komiksy te miały się ukazywać jako serie powieści graficznych - wielostronicowych tomów z zawartymi w nich kompletnymi historiami. Pierwszym komiksem w tym formacie jest Superman - Ziemia Jeden.

Komiks autorstwa świetnego scenarzysty J. Michaela Straczynskiego oraz nadzwyczaj utalentowanego artysty Shane'a Davisa, opowiada o początkach Supermana. Jest on młodym, bo zaledwie dwudziestoletnim chłopakiem, który musi odnaleźć własne przeznaczenie. Rodzice wpoili mu do głowy, że został stworzony do czynienia wielkich rzeczy i pomagania ludziom. On jednak nie jest pewien, co tak naprawdę chce zrobić. Dlatego szuka swojego miejsca na świecie. W tym celu przyjeżdża do Metropolis, gdzie czekają na niego wielkie możliwości. Ale na świecie pojawia się zagrożenie. Czy młody Clark Kent wybierze drogę zbawcy ludzkości? Czy może zechce pozostać w ukryciu? Jaki czeka go los?

Świetna historia genezy Supermana, największego superbohatera na świecie, opowiedziana w nowy, zaskakujący i niespodziewany sposób.Scenariusz: J. Michael Straczynski

Rysunki: różni artyści

Liczba dostępnych zeszytów: 3/3

Zobacz kilka przykładowych stron z komiksu:
Superman: Ziemia Jeden   Superman: Ziemia Jeden   Superman: Ziemia Jeden  


Pobierz:
pobierz   pobierz   pobierz  

Rozdzielczość:

1280x1963, 0 DPIComics Flying Circus 2010

layout: mstr, coding: scghost