CFC PORTAL   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Strony: 1 ... 19 20 [21]
  Drukuj  
Autor Wątek: Propozycje nowych projektów  (Przeczytany 50881 razy)
szybkilester

« Odpowiedz #300 : Listopad 10, 2017, 12:43:00 »

To ja może z innej beczki: komuś chodzi po głowie "Private Eye" Vaughna? O ile pamiętam, to zaliczył nagrodę Eisnera a poza tym jest tak wytrzepany, że głowa mała! Mrugnięcie
Gruumsh
CFC

« Odpowiedz #301 : Listopad 10, 2017, 08:37:37 »

Mam to w planach, ale nie w najbliższej przyszłości, tylko trochę dalszej Uśmiech
szybkilester

« Odpowiedz #302 : Listopad 11, 2017, 12:48:52 »

no to moja cieszyć, bo już sam zastanawiałem się nad tłumaczeniem Mrugnięcie
zwiazu

« Odpowiedz #303 : Listopad 27, 2017, 08:13:26 »

Można liczyć, że kiedyś zostanie przetłumaczony run New X-Men Granta Morrisona? W Polsce wydano zaledwie kilka zeszytów (chyba 2 tomy) i raczej ciężko liczyć, że któreś wydawnictwo wróci do tak starego cyklu. Dodatkowo widziałem, że tłumaczycie New X-Men v2 więc jest zainteresowanie starszymi seriami X-Menów. To jak, jest jakaś szansa? Uśmiech

PS: Jeszcze zarzucę temat nowego komiksu Seven to Eternity, bo wygląda to fenomenalnie.
Gruumsh
CFC

« Odpowiedz #304 : Listopad 27, 2017, 09:27:36 »

W tej chwili nie mamy takich planów.

New X-Men jest bardzo dobry jak na X-Men. Ale jak na Morrisona to nic specjalnego.
Zakrza

« Odpowiedz #305 : Grudzień 06, 2017, 06:06:20 »

Witam.
Skoro przetłumaczyliście Spider-man: One More Day to może wato przetłumaczyć też One Moment in Time, które dzieje się między OMD, a Brand New Day i chociaż pierwszą historię BND, żeby wprowadzić czytelników w ten okres? Z innych komiksów o Pajączku, które chętnie bym przeczytał: Dark Reign: Mister Negative, Timestorm 2009-2099, New Ways to Die (ASM #568-573), wszelkie spin-offy Pajęczej Wyspy, Pierwsze Łowy Kravena, Spider-man/Red Sonja, wszelkie numery Superior Spider-mana, których nie wydał Egmont - o ile się nie mylę są to: tie-in do Ery Ultrona oznaczony jako #6AU, Special (trzecia część historii, na którą składają się też All-new X-men Special i Indestructible Hulk Special) i Inhumanity Superior Spider-Man.

Pozdrawiam.
T#M
Administrator

Niezwyciężony

« Odpowiedz #306 : Grudzień 06, 2017, 07:15:14 »

W tej chwili nie planujemy tłumaczenia tych komiksów.

http://tymektransl.blogspot.com/

We live in a world where Iron Man is a black woman, Thor is a breast cancer survivor, Captain America is a Black Man, Spider-Man is a Black Puerto Rican, Ms Marvel is Pakistani, Hulk is Korean, Nova is hispanic Wasp is Russian and Wolverine is an ex teen prostitute.
What a time to be alive.

Can't let go of the hatred, cause I love the way it tastes
Strony: 1 ... 19 20 [21]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
Sleepy Theme By Wdm2005 © 2008
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!