CFC PORTAL   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Strony: 1 2 3 [4]
  Drukuj  
Autor Wątek: Plany wydawnicze polskich wydawnictw.  (Przeczytany 21626 razy)
T#M
Administrator

Niezwyciężony

« Odpowiedz #45 : Grudzień 30, 2010, 10:06:33 »

A na co komu zniszczony komiks?

http://tymektransl.blogspot.com/

We live in a world where Iron Man is a black woman, Thor is a breast cancer survivor, Captain America is a Black Man, Spider-Man is a Black Puerto Rican, Ms Marvel is Pakistani, Hulk is Korean, Nova is hispanic Wasp is Russian and Wolverine is an ex teen prostitute.
What a time to be alive.

Can't let go of the hatred, cause I love the way it tastes
Esiu

« Odpowiedz #46 : Grudzień 30, 2010, 11:43:35 »

W Gliwicach w CH Forum jest nieźle wyposażona w komiksy księgarnia, byłem zdziwiony dużym wyborem komiksów. Znalazłem tam komiksy, których szukać musiałem na allegro gdyż nigdzie nie były już dostępne, ale do czego zmierzam...
arcomics mogłeś zapytać czy nie sprzedali by ci tego towaru z odpowiednią zniżką uwzględniającą zniszczenia.

Na święta narzeczona postanowiła zrobić mi niespodziankę i kupić komiks Chichot Na szczęście dla mnie powiedziała mi o tym więc zaproponowałem, że pójdziemy razem i coś sobie wybiorę. Nie miałem jeszcze w kolekcji "Tajnej Wojny" od Muchy, a tak się złożyło, że tam była Uśmiech Niestety komiks był porozciągany, miał straszne prześwity między kartkami i pozaginaną na rogach okładkę. Po zapytaniu o zniżkę, kierownik księgarni obejrzał komiks i stwierdził, że "Towar nie jest aż tak zużyty, aby dać na niego rabat". Szczęśliwie w Forum jest jeszcze maluczka księgarnia, w której znalazłem ten sam komiks, nie był wystawiony tylko leżał sobie na magazynie bo za mało miejsca mają na wystawianie komiksów. Jakoś tak zapytałem czy poza komiksami dla dzieci mają coś dla starszych czytelników i miła pani pofatygowała się na zaplecze poszukać Chichot

Podsumowując, to był ostatni komiks jaki chciałem sobie kupić w sklepie "na mieście". Wolę kupić nowy na allegro, przyjdzie do mnie w foli, bez odcisków palców. Aaa, no i za radą T#Ma zaglądnąłem sobie do sklep.gildia.pl i znalazłem Iron Mana na mega przecenie - za 45zł Chichot

A kierownikowi księgarni w Forum życzę Szczęśliwego Nowego Roku i wieluuuu upierdliwych klientów;P

arcomics

« Odpowiedz #47 : Grudzień 30, 2010, 08:17:45 »

Dlatego mówię nie chwal się tym Uśmiech

Pamiętaj że w atucie możesz kupić online z odbiorem w sklepie wtedy ma większy rabat. Ja tak zrobiłem z thorgalami.

Tajnej wojny nie polecam. Pomysł fajny tylko miałem wrażenie że czytam jakieś streszczenie. Aż zacząłem szukać jakiś tie-inów.

A popatrz forum takie dobre centrum handlowe.

Ja też wolę kupować w sieci ale jak ma się wspólne konto z żoną to czasami trzeba kupić coś za gotówkę.

Tak kiedyś wszystko było proste wystarczyło sił
Jak Król Bolesław, Roman Dmowski uczyli nas jak żyć
Te nocne marsze i pochodnie miarowych kroków rytm
Lecz czas przywrócić dawną chwałę na wieki takim być
T#M
Administrator

Niezwyciężony

« Odpowiedz #48 : Lipiec 29, 2015, 05:08:43 »

Mucha Comics przedstawiła swoje plany na nadchodzące miesiące. Cytując ich z facebooka:

bzzz... Szanowni. Mucha w 2015 roku uderzy prawdopodobnie* jeszcze cztery razy.
Pierwszy raz 15 sierpnia. Dwa albumy:
- Sex - tom 2 - Supercool.
Ciąg dalszy perypetii byłego superbohatera-milionera na emeryturze. Zgłębiamy mroczne zakamarki miasta i przeszłość wielu postaci drugoplanowych. Seria się rozkręca. Rys. Piotr Kowalski.

- Legendy Mrocznego Rycerza - Tim Sale.
Zanim Tim Sale zasłynął jako autor Mrocznego Halloween tworzył mniejsze formy komiksowe. Również z Batmanem. Większość z nich przedstawiamy w tym 240-stronicowym tomie.

Pierwszy tydzień października (prapremiera na MFKiG w Łodzi). Trzy albumy.
- Saga 3.
Trzecia odsłona eee... Sagi. Rodzina kontra książę Robot. Nie wszyscy wyjdą z tego cało.

- Fatale 3.
Cztery epizody z główną bohaterką. Między innymi: Dziki zachód. Średniowiecze. Rumunia z czasów II wojny światowej. Odsłaniamy fragmenty tajemnicy. Doskonały album dla tych, którzy do tej pory nie mieli okazji poznać serii.

- ŚWIETLISTA BRYGADA.
Peter Tomasi (scen.) i Peter Snejbjerg (rys.) przestawiają II wojnę światową w nieco innym ujęciu. Bo w niebie też toczy się wojna. Scenarzysta bestsellerowej serii Batman i Robin oraz rysownik znany z takich komiksów jak: Drogi BIlly i Byłem Bogiem.

Ostatni tydzień października (prapremiera na Krakowskich Targach Książki). Dwa albumy.
- Wolverine: Origin II
Ciąg dalszy przygód Logana. Scen. Kieron Gillen, Rys. Adam Kubert. I kilka znajomych fanom mutantów postaci.

- Chew vol. 3
Mlask.

Ostatni tydzień listopada.
- Southern Bastards vol. 1
Nowa seria z Image Comics. Jedna z najczęściej nagradzanych produkcji 2015 roku. Mroczna, ponura opowieść z południa Stanów Zjednoczonych.

- Tytuł niespodzianka
[nie możemy jeszcze nic napisać - negocjacje w toku]

2016.
Chew trzy razy w roku. Końcówka Fatale. Nowe serie.

* plany wydawnicze mogą ulec zmianie

Super informacje jak dla mnie. Atakują mocno z Image. Zobaczymy co to za "tytuł niespodzianka" będzie.

We live in a world where Iron Man is a black woman, Thor is a breast cancer survivor, Captain America is a Black Man, Spider-Man is a Black Puerto Rican, Ms Marvel is Pakistani, Hulk is Korean, Nova is hispanic Wasp is Russian and Wolverine is an ex teen prostitute.
What a time to be alive.

Mambo1
CFC

« Odpowiedz #49 : Lipiec 29, 2015, 08:07:52 »

Saga. Dla mnie tytuł,  na ktory można wydać oszczędności ze świnki skarbonki.
Gruumsh
CFC

« Odpowiedz #50 : Lipiec 29, 2015, 08:24:31 »

Southern Bastards polecam.
Korber

« Odpowiedz #51 : Listopad 06, 2015, 04:19:02 »

Jeśli, ktoś czekał na Daredevila od Sideca to zła wiadomość. Dzisiaj dostałem maila od Gildii.

Szanowni Państwo,

niestety wydawnictwo Sideca wycofało się z premiery komiksu Daredevil. W związku z tym usuwamy go z Państwa zamówień. W ciągu tygodnia (a zapewne dużo szybciej) zostaną Państwu zwrócone wpłaty za ten tytuł.

Przepraszamy za zamieszanie, niestety wydawca dopiero dzisiaj się z nami skontaktował i przekazał tą jakże nieprzyjemną informację.
myga
CFC

« Odpowiedz #52 : Listopad 07, 2015, 01:19:38 »

Jeśli, ktoś czekał na Daredevila od Sideca to zła wiadomość. Dzisiaj dostałem maila od Gildii.

Szanowni Państwo,

niestety wydawnictwo Sideca wycofało się z premiery komiksu Daredevil. W związku z tym usuwamy go z Państwa zamówień. W ciągu tygodnia (a zapewne dużo szybciej) zostaną Państwu zwrócone wpłaty za ten tytuł.

Przepraszamy za zamieszanie, niestety wydawca dopiero dzisiaj się z nami skontaktował i przekazał tą jakże nieprzyjemną informację.

Oby to był poślizg a nie całkowita rezygnacja wydawnictwa z tego tytułu.
Korber

« Odpowiedz #53 : Listopad 07, 2015, 09:21:49 »

Szanowni Państwo,

Oby to był poślizg a nie całkowita rezygnacja wydawnictwa z tego tytułu.

Samo Wydawnictwo od dłuższego czasu milczy :/.
Korber

« Odpowiedz #54 : Luty 02, 2016, 01:51:11 »

News od Muchy:

Mucha Comics
1 godz. ·

bzzz...

Znacie ją z serii komiksowej New Avengers.
Znacie ją z serialu telewizyjnego.
Pora poznać historie, od których wszystko się zaczęło.

Jessica Jones: Alias
scenariusz: Brian Michael Bendis
rysunki: Michael Gaydos
okładki: David Mack

wydawca pierwowzoru: Marvel MAX
wydawca wersji polskiej: Mucha Comics

Tom pierwszy (zeszyty 1-9)
premiera: maj 2016*

Kolejne tomy w przygotowaniu.
W linku poniżej słów kilka o serii komiksowej (i nie tylko).

* data premiery może się zmienić
red_one
CFC

« Odpowiedz #55 : Luty 08, 2016, 03:19:37 »

http://www.swiatkomiksu.pl/strona-glowna/aktualnosci/art,420,marvel-now-w-2016-roku.html

Egmont atakuje!
Korber

« Odpowiedz #56 : Lipiec 15, 2016, 07:56:22 »

Dostaniemy pewnie jednak WKKDC
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/13680341_522091251324851_6960429191182820119_o.png
+
lista, jak w Niemczech wygląda
https://www.facebook.com/notes/wielka-kolekcja-komiks%C3%B3w-dc-comics/lista-tom%C3%B3w-zagraniczne-edycje/522090241324952
Trochę nam się pokrywa.
BaleronVoltairea

« Odpowiedz #57 : Lipiec 15, 2016, 05:25:14 »

Patrząc na tytuły, można dojść do wniosku, że historia DC to w 90% Batman i Superman  Z politowaniem
Ale jak nie spieprzą tłumaczenia...

Enough chitchat, time is candy
T#M
Administrator

Niezwyciężony

« Odpowiedz #58 : Sierpień 02, 2016, 05:57:54 »

Egmont rusza z wydawaniem komiksów Marvela sprzed inicjatywy Marvel NOW! Pierwsze zapowiedziane pozycje to "Doktor Strange - Początki i zakończenia", "Elektra Assassin" i "Wojna Domowa".
"Doktor Strange" ukaże się w październiku 2016 roku. Kolejne komiksy będą wydawane co miesiąc.
Kod:
http://alejakomiksu.com/nowosci/23172/Klasyka-Marvela-w-Egmoncie/

I teraz tak. WYDAJE MI SIĘ, że te "klasyki" będą czymś na wzór obecnie wydawanego przez Egmont cyklu Star Wars Legendy. Czyli zamknięte miniserie. To są moje gdybania. Na więcej szczegółów musimy poczekać do pierwszego października 2016 roku. Wtedy na festiwalu w Łodzi dowiemy się więcej. Na razie cena nie jest znana.

What a time to be alive.

Strony: 1 2 3 [4]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
Sleepy Theme By Wdm2005 © 2008
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!