CFC PORTAL   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Strony: 1 2 [3] 4
  Drukuj  
Autor Wątek: Nowe forum i strona - WASZE uwagi i spostrzeżenia.  (Przeczytany 24102 razy)
T#M
Administrator

Niezwyciężony

« Odpowiedz #30 : Listopad 27, 2009, 05:28:01 »

no i nie razi wtedy nikomu niepotrzebny napis admin
Razi cię ten napis? Dzieje ci się z tego powodu krzywda?

po prostu LOL

http://tymektransl.blogspot.com/

When I come back from a mighty quest
I have no need for sleep or rest
I head to a tavern for a drink
And get so drunk I cannot think
A wench by my side and a jug of mead
These are the things that I most need
So I sit back and sing this song
And drink and party all night long
delcik δ

おたく

« Odpowiedz #31 : Listopad 27, 2009, 05:45:29 »

Mówiłem, że to nie o tym temat, chcesz porozmawiać na ten temat? Proszę bardzo wydziel to do tematu w jakiejs spamowni i tam mozemy porozmawiac dokladnie na temat wbemasteringu i tego co mi sie nie podba w designie a co bardzo latwo mozna by bylo zmienic Uśmiech Bo "[...]nieznający j. angielskiego, będą zadowoleni z każdego przetłumaczonego komiksu[...]"  tak samo jest z desginem i kodem stron www

T#M
Administrator

Niezwyciężony

« Odpowiedz #32 : Listopad 27, 2009, 06:09:07 »

Wydzielone.

I co masz do tego, żę "nieznający j. angielskiego, będą zadowoleni z każdego przetłumaczonego komiksu" ? To moja opinia poparta moimi obserwacjami. Ludziska pieją z zachwytu nad każdą translacją nawet na nią nie patrząc. Nie apelują o zmianę brzydkiej czcionki, nie mówią, że im się dziwnie czyta zdania bez przecinków w miejscach, w których być powinny... Ogólnie, jak byś nie zrobił translacji, to cię po rączkach będą całować... (nooo miałem epizod, że jeden debil z drugim debilem uznali, że moje tłumaczenie Amazing Spidera z Civil War jest do (_!_) bo tytuł komiksu był "Wojna w domu"... tytuł komiksu w oryginale to był "War at Home"... ale wiadomo, są ludzie i małpoludy)

Musiałem to napisać... A teraz... delcik, wracaj do swojej krytyki naszej strony, na pewno się przyda.

Przy czym zaznaczyć muszę, że obecna forma zintegrowania strony z forum bardzo mi się podoba (tworzenie newsów na forum na zasadach forum a nie jakiegoś osobnego skryptu do którego trzeba znać html... nie znam html-u. Dodawanie projektów na stronie odbywa się w htmlu i wiem z czym to się je. Łatwiej mi po prostu operować forumowymi [.b] [.i] czy kolorami niż <p> <a> itp... [nawet nie wiem od czego są te tagi...]) Stworzone tematy w dziale forum Plany automatycznie tytuł tematu pojawia się na stronie w sekcji Plany, po kliknięciu w który przenosi do tematu na forum. Nie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem, aby móc przeglądać większość tematów, więc moim zdaniem raczej jest ok...

scghost
cfc chief
Administrator

« Odpowiedz #33 : Listopad 27, 2009, 06:19:22 »

ja tam rozumiem o co mu chodzi

delcik, dobrze ze kodu php nie widzisz bo tam to dopiero jest tragedia :d

ale poprawi sie... kiedys

It ain't about how hard you hit...

All you need in life is a strong will to succeed and unrelenting determination. If you meet these prerequisites, you can become anything you want with absolutely no luck, fortune or natural ability.

delcik δ

おたく

« Odpowiedz #34 : Listopad 27, 2009, 07:23:12 »

T#M widzisz unosisz się, a za przeproszeniem gówno wiesz, użyłem cytatu, bo... przy drobnych obróbkach wyjdzie nam "nieznający się na tworzeniu stron, będą zadowoleni z każdej strony"....
Używając BBCODE używasz HTML, ergo.... Tak, czy inaczej musisz, go używać.... Jednakże wiem o co Ci chodzi, tak, w oddzielnym module newsów można zamieścić BBCODE...
Co do <p> to odpowiada za paragraf (akapit), a <a> odpowiada za odsyłacz....
A jeszcze coś, uwierz mi T#M, że nie musisz mnie uczyć co, za co odpowiada na waszej stronie....
A jeszcze coś chyba jednak wyjaśnię CI dlaczego napis "admin" jest rażący.... Każdy nieodpowiedni człowiek zna adres panelu administracyjnego przez to i z marszu może się w ataki typu bruteforce co naraża serwerownie i serwer na przeciążenia....

ja tam rozumiem o co mu chodzi
delcik, dobrze ze kodu php nie widzisz bo tam to dopiero jest tragedia :d
ale poprawi sie... kiedys
taa.... a teraz uprzejmie proszę, odłóż to AK ;P

T#M
Administrator

Niezwyciężony

« Odpowiedz #35 : Listopad 27, 2009, 08:00:56 »

ja się unoszę? dobre sobie. jakieś jeszcze rewelacje masz do obwieszczenia światu? Uśmiech

sorry, ale tak ogólnie... nie twoja strona, a piszesz jakby od tych "niedoróbek", które widzisz, zależało twoje życie... give it a break, masz swoją stronę do prowadzenia. Znowu muszę ci zwracać uwagę, że tutaj to nie twoja piaskownica, nie twoje zabawki?

Hacai

Radda Radda!

« Odpowiedz #36 : Listopad 27, 2009, 08:42:21 »

Bez szaleństw panowie. To tylko spokojna i sensowna wymiana argumentów pomiędzy dwoma dżentelmenami bez jakiegokolwiek unoszenia się, prawda?  Mrugnięcie
delcik δ

おたく

« Odpowiedz #37 : Listopad 27, 2009, 08:57:02 »

Ojej, gdy ja nie szukam zwady, a grzecznie pisze tylko swoje uwagi.... Nie moja wina, że nie masz zielonego pojęcia o czym mówię...
nie twoja strona, a piszesz jakby od tych "niedoróbek", które widzisz, zależało twoje życie... give it a break, masz swoją stronę do prowadzenia.
Eee o której mówisz? o tej, które projektowałem na zlecenia? Czy o stronie grupy OokamiReunion, gdzie za stroną "O nas", cytuję: "Nick: Volf ;Stanowisko: Szef, site admin" i "Nick: delcik Stanowisko: forum admin, serwer admin", więc primo, nie ma  żadnej swojej strony bezpośrednio, a pośrednio, gdybym był członkiem OokamiReunion to można by było ich forum i stronę za takową piaskownicę uznać, jednak NIE JESTEM JUŻ CZŁONKIEM TAMTEJ GRUPY.
Dodatkowo sytuacja ta jest inna niż wszystkie, bo na chwilę obecną moje wypowiedzi nie są offtopem, a uwagami i spostrzeżeniami odnośnie forum i strony, więc nie są one, ani spamem, ani żadnym trollowaniem nie ma nic wspólnego... Nie podoba Ci się moja obecność na forum? Możesz w każdej chwili mnie zbanować, a jeśli masz jeszcze coś to zapraszam na pm... Widzisz bowiem, najbardziej zainteresowana osoba nie wyraziła żadnych sprzeciwów odnośnie moich wypowiedzi.

T#M
Administrator

Niezwyciężony

« Odpowiedz #38 : Listopad 27, 2009, 09:05:18 »

Możesz w każdej chwili mnie zbanować
duszek, w ramach "nie będzie tu żadnej cenzury" zabronił banowania Chichot a w ogóle ja cię nie chcę banować...

jasne, możesz pisać co ci się nie podoba... ale nie pisz tego w sposób, jakbyś ty z powodów "niedociągnięć" na naszej stronie w jakiś sposób cierpiał Uśmiech chill out i tyle.

a co do OR i twojego nie-członkostwa w nim... cóż... jesteś adminem na forum. jakkolwiek by ci się to nie podobało, jesteś nadal kojarzony z tą grupą. Przepraszam, jeśli jesteś moją wypowiedzią urażony. Nie chciałem.

scghost
cfc chief
Administrator

« Odpowiedz #39 : Listopad 27, 2009, 09:14:28 »

akurat w tym przypadku uwagi o niedociagnieciach sa uzasadnione i nie przejda bez echa

It ain't about how hard you hit...

All you need in life is a strong will to succeed and unrelenting determination. If you meet these prerequisites, you can become anything you want with absolutely no luck, fortune or natural ability.

indiefield

« Odpowiedz #40 : Maj 04, 2010, 11:48:16 »

Ktoś z tu zaglądających dokonał zakupu na stronie NextWave> Pytam bo chciałem się dowiedzieć czy takiego zakupu dokonać warto.
arcomics

« Odpowiedz #41 : Maj 04, 2010, 09:27:28 »

Zajebiście trafiłeś w temat.

Tak kiedyś wszystko było proste wystarczyło sił
Jak Król Bolesław, Roman Dmowski uczyli nas jak żyć
Te nocne marsze i pochodnie miarowych kroków rytm
Lecz czas przywrócić dawną chwałę na wieki takim być
indiefield

« Odpowiedz #42 : Maj 05, 2010, 07:35:18 »

grunt to wyczucie:)
delcik δ

おたく

« Odpowiedz #43 : Lipiec 13, 2011, 02:10:53 »

z okazji kolejnego ataku spambotów, duszku nie myślałeś o jakiejś captchy? o ile recaptcha jakim super tworem nie jest o tyle zmniejszyłaby diametralnie liczbę spamu Uśmiech plus może jakieś antyfloodowe cudo?

dzozik

« Odpowiedz #44 : Czerwiec 06, 2012, 01:30:37 »

Z głównej strony nie da się wejść na Wojny Formidzkie.
Strony: 1 2 [3] 4
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
Sleepy Theme By Wdm2005 © 2008
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!