CFC PORTAL   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Strony: 1 [2] 3 4
  Drukuj  
Autor Wątek: Nowe forum i strona - WASZE uwagi i spostrzeżenia.  (Przeczytany 24101 razy)
scghost
cfc chief
Administrator

« Odpowiedz #15 : Lipiec 31, 2009, 08:21:46 »

A nie prosciej poprosic o tytuly na ktore czekasz? Szok

It ain't about how hard you hit...

All you need in life is a strong will to succeed and unrelenting determination. If you meet these prerequisites, you can become anything you want with absolutely no luck, fortune or natural ability.

indiefield

« Odpowiedz #16 : Sierpień 01, 2009, 10:38:40 »

Skoro tak się sprawy mają to ok.
I nie pisz do mnie "chłopcze" bo ci nerwy puszczają. Nie umiesz sobie radzić z emocjami to zgłoś się do specjalisty. Nie pisz też żebym dorósł bo mnie nie znasz i nic o mnie nie wiesz.
Teraz już będę wiedział, że należy cierpliwie czekać, nie ponaglać i broń boże nie krytykować.
Poza sprawą Niezwyciężonego jestem bardzo wdzięczny za mnóstwo innych translacji i póki co tym się zadowole.
Hacai

Radda Radda!

« Odpowiedz #17 : Sierpień 01, 2009, 04:42:05 »

Nie przejmuj się. Miałeś pecha bo trafiłeś akurat na projekt T#M-a , a on troszkę nerwowy chłopak jest Język
indiefield

« Odpowiedz #18 : Sierpień 01, 2009, 07:48:56 »

Spoko ja się nie spinam;). Wie ktoś kiedy będzie następny numer (a jeszcze lepiej numery) Messiah Complex, że o WWH nie wspone?? Bo mnie ciekawość zżera (albo zrzera) i oko swędzi coby poczytać...:/
   W sumie gdybym się znał na j. INGLISZ lub na programach graficznych tobym sam sie zabrał za tłumaczenie..... , ALE gdyby babcia miała wąsy...
Arn1

« Odpowiedz #19 : Sierpień 01, 2009, 08:14:38 »

WWH to jedyne 97 zeszytów, więc tak naprawdę to powinno być zrobione w 15 minut.

Póki się nie zabierze za to, to i pozostaje się w błędnej myśli, że to takie szybkie i proste - a to nie do końca prawda. Ba, czasami, aby tłumaczyć dalej trzeba czekać na dalsze numery, aby z postaci nie zrobić miasta jak to u nas było w tłumaczeniu pewnej książki (albo odwrotnie) Mrugnięcie

Nawet sobie możesz test zrobić i spróbować coś przetłumaczyć, później przeznaczyć czas na korektę i czyszczenie dymków oraz napisów specjalnych, potem wklejanie i zobaczyć sobie, jakie to czasochłonne.

Ale niektórym się wydaje, że my dostajemy już wszystko od ręki i tylko wlepić.

Przed optymistami świat stoi otworem. Z kolei pesymiści wiedzą, gdzie się ten otwór znajduje.

Czas nie chuj - nie stoi
T#M
Administrator

Niezwyciężony

« Odpowiedz #20 : Sierpień 01, 2009, 08:32:50 »

I do tego najlepiej narzekać że Niezwyciężony jest tak często.

http://tymektransl.blogspot.com/

When I come back from a mighty quest
I have no need for sleep or rest
I head to a tavern for a drink
And get so drunk I cannot think
A wench by my side and a jug of mead
These are the things that I most need
So I sit back and sing this song
And drink and party all night long
indiefield

« Odpowiedz #21 : Sierpień 01, 2009, 08:53:54 »

Tak nażekać to jest komu, ale pochwalić to żaden nie pochwali...
T#M
Administrator

Niezwyciężony

« Odpowiedz #22 : Sierpień 01, 2009, 09:43:22 »

No właśnie, kurna chata!!! Chichot

http://tymektransl.blogspot.com/

When I come back from a mighty quest
I have no need for sleep or rest
I head to a tavern for a drink
And get so drunk I cannot think
A wench by my side and a jug of mead
These are the things that I most need
So I sit back and sing this song
And drink and party all night long
Arn1

« Odpowiedz #23 : Sierpień 01, 2009, 10:21:46 »

Tylko co nażekać znaczy?

Przed optymistami świat stoi otworem. Z kolei pesymiści wiedzą, gdzie się ten otwór znajduje.

Czas nie chuj - nie stoi
indiefield

« Odpowiedz #24 : Sierpień 01, 2009, 11:19:50 »

To samo co narzekać tylko gwara inna... Ps. Co smsy robią z człowiekiem...
Foster

« Odpowiedz #25 : Listopad 26, 2009, 06:18:07 »

Chłopaki, nie dałoby się zamontować u Was kanału RSS? Bo dobija mnie to, że musze 8 razy dziennie sprawdzać, czy są nowe premiery Chichot
scghost
cfc chief
Administrator

« Odpowiedz #26 : Listopad 26, 2009, 06:31:00 »

pewnie ze by sie dalo, tylko komu by sie chcialo go zrobic :d

chociaz od poczatku istnienia strony jest tez gotowy szablon rssa, tylko go nigdy nie dokonczylem zeby sie aktualizowal ;d

All you need in life is a strong will to succeed and unrelenting determination. If you meet these prerequisites, you can become anything you want with absolutely no luck, fortune or natural ability.

delcik δ

おたく

« Odpowiedz #27 : Listopad 26, 2009, 07:29:14 »

ee a robote utrudniac tak bardzo sobie lubisz? przeciez skoro wasza "glowna" to zwykly mod portalowy do smf (tak wiem, ze sam go robiles, ale mniejsza o to, bo jakis dziwny cms z integracja portalowa smf <dziwne dziwoty mi wyszly, ale madrzej to brzmi, jakbym wiedzial co pisze, czy cos>) czy nie prosciej po prostu wgrac moda do smf bioracego sie za rss i wrzucenia go w newsy?

scghost
cfc chief
Administrator

« Odpowiedz #28 : Listopad 26, 2009, 08:03:48 »

smf ma rss nawet bez modow

Cytat: delcik δ
ee a robote utrudniac tak bardzo sobie lubisz?

owszem =]

a glowna to nie mod do smf, to smf jest modem do naszej glownej

delcik δ

おたく

« Odpowiedz #29 : Listopad 27, 2009, 04:46:52 »

Cóż... nie będę się sprzeczał bo to nie o tym temat, ale na mój gust newsy znacznie lepiej się prezentują jako oddzielny moduł a nie zbędny dział na forum.... Integracja użytkowników smf (opensource łatwo pozwala zintegrować użytkowników, bo autorzy udostępniają wszelkie info) imho znacznie praktyczniejsza wtedy się okazuje do tego jeszcze no i nie razi wtedy nikomu niepotrzebny napis admin, który można łatwo kodem php ukryć, lub wcale go nie dawac i wchodzic ze sciezki... ale to nie o tym temat....

Strony: 1 [2] 3 4
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
Sleepy Theme By Wdm2005 © 2008
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!