CFC PORTAL   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Regulamin Forum Comics Flying Circus  (Przeczytany 15824 razy)
missio
Administrator


Wiadomości: 692« : Czerwiec 06, 2007, 09:24:12 »

§ -1-

Z Forum dyskusyjnego mogą korzystać wszyscy zarejestrowani użytkownicy.

§ -2-

Administracja serwisu Comics Flying Circus dokłada wszelkich możliwych starań, aby Forum dyskusyjne działało nieprzerwanie oraz stabilnie. Ponadto administracja serwisu Comics Flying Circus nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niefunkcjonowanie Forum dyskusyjnego lub za jego nieprawidłowe funkcjonowanie.

§ -3-

Wśród grona zarejestrowanych użytkowników mogą znajdować się użytkownicy (Administratorzy, Moderatorzy) posiadający większe uprawnienia w poruszaniu się po Forum dyskusyjnym z prawem ingerencji w cudze posty oraz prawem usuwania cudzych postów włącznie (Administratorzy, Moderatorzy). Ich zadaniem jest kontrola treści publikowanych przez użytkowników i usuwanie informacji wymienionych w § -4-, § -5-, § -6-. Mają oni prawo do karania użytkowników notorycznie łamiących postanowienia niniejszego regulaminu w taki sposób, aby zaprowadzić ład i porządek na Forum dyskusyjnym.

§ -4-

Redakcja serwisu Comics Flying Circus zabrania użytkownikom umieszczania w postach odnośników (hyperlinki) do plików / stron WWW / informacji / etc. zawierających treści niezgodne z Ustawą o prawie autorskim i prawach pośrednich (Dz.U. 1994 Nr 43 poz. 170). Nieprzestrzeganie wyżej wymienionego punktu regulaminu Forum obłożone będzie bardzo poważnymi restrykcjami z wykluczeniem z grona uzytkowników forum włącznie.

§ -5-

Redakcja serwisu Comics Flying Circus zabrania użytkownikom umieszczania w postach odnośników (hyperlinki) do plików / stron WWW / informacji / etc. zawierających treści pornograficzne, pedofilskie, itp. Nieprzestrzeganie wyżej wymienionego punktu regulaminu Forum obłożone będzie bardzo poważnymi restrykcjami z wykluczeniem z grona uzytkowników forum włącznie.

§ -6-

Redakcja serwisu Comics Flying Circus zabrania użytkownikom zamieszczania i publikowania reklam, spamu. Użytkownicy nagminnie nie stosujący sie do niniejszego postanowienia mogą liczyć sie z konsekwencjami - z czasowym zablokowaniem dostępu do Forum dyskusyjnego bądź wykluczeniem z grona zarejestrowanych użytkowników.

§ -7-

Redakcja serwisu Comics Flying Circus informuje, iż rejestruje numer IP każdego użytkownika Forum dyskusyjnego przy każdym jego zalogowaniu.

§ -8-

Redakcja serwisu Comics Flying Circus informuje, iż nikt z Administratorów, Moderatorów ani jakichkolwiek grup użytkowników nie ma dostępu do prywatnych haseł użytkowników. Redakcja serwisu Comics Flying Circus informuje również, że nikt nigdy nie będzie nikogo pytał o prywatne hasło użytkownika. Wszelkie próby zapytań osób trzecich o hasło użytkownika są nadużyciem, o którym należy niezwłocznie zawiadomić administratorów serwisu.
W razie zagubienia hasła, możliwe jest jego zresetowanie w systemie. Czynność ta może zostać dokonana wyłącznie przez Administratorów na wniosek Użytkownika.

§ -9-

Korzystając z Forum dyskusyjnego należy przestrzegać zasady netykiety. Na Forum nie będą tolerowane wypowiedzi, których forma lub treść może sugerować niedostosowanie wiekowo-emocjonalne w jakimkolwiek stadium. Korzystanie z dobrodziejstw internetu ma być przyjemnością, a nie smutną koniecznością czytania pokazów zdolności lingwistycznych niektórych użytkowników.

§ -10-

Redakcja serwisu Comics Flying Circus informuje, iż nie ponosi żadnej odpowiedzialności, pośredniej lub bezpośredniej za jakiekolwiek transakcje dokonywane za pośrednictwem Forum.

§ -11-

Administratorzy mają prawo do zmiany regulaminu. Po zmianie zostaniesz o tym poinformowany automatycznie mailem.

§ -13-

Użytkownicy forum zobowiązani są do redagowaniu swoich wypowiedzi w sposób logiczny. Zabrania się stosowania wypowiedzi złożonych wyłącznie z samych emotikonek, bądź pojedynczych słów (np. dzięki, dzięki, thx, itp), bądź skrótów myślowych...
Niestosowanie się do niniejszego punktu regulaminu niesie ze sobą konsekwencje upomnień (punktów karnych). Nagminne łamanie niniejszego punktu może doprowadzić do usunięcia danej osoby z grona użytkowników niniejszego Forum!

§ -14-

Korzystanie z Forum dyskusyjnego w serwisie Comics Flying Circus oznacza wyrażenie zgody na wszystkie postanowienia niniejszego regulaminu.
Zapisane

"Nie boję się, gdy ciemno jest, bo mam latarkę i GPS"
Toy Iceberg
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
Sleepy Theme By Wdm2005 © 2008
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!