CFC PORTAL   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Premiera: X-Factor v3 01-04!!!!!  (Przeczytany 346 razy)
Tymexbot
CFC

« : Luty 16, 2019, 10:43:49 »

X-Factor v3 01-04:
Scenariusz - Peter David
Rysunki - Ryan Sook i Dennis Calero

Poczatek nowej serii! Przygotujcie sie na niesamowite przygody Jamie'ego Madroxa i jego ekipy (ktora na przestrzeni ponad stu numerow nie jeden raz sie zdazy nieco zmienic) w ramach tego komiksu... No wlasnie. Trudno go do konca nazwac superbohaterskim, poniewaz mimo stalego pojawiania sie w nim herosow, nie jest to czyste superhero, do ktorego przyzwyczail nas Marvel. Kluczowe w nim beda watki detektywistyczne, jednak dla mnie jest to komiks o relacjach. Oczywiscie okraszony jakimis cudami-niewidami oraz nadnaturalnym fiu-bzdziu, ale pod ta cala fasada to relacje beda stanowily fundamenty. Relacje, ktore nieustannie beda sie zmienialy, komplikujac, upraszczajac, a potem z powrotem sie zagmatwujac. Kto wie, moze wy znajdziecie w nim cos jeszcze innego? Zeby sie przekonac, najpierw jednak musicie zabrac sie do lektury tego zacnego komiksu!
licinus

« Odpowiedz #1 : Luty 16, 2019, 11:12:42 »

Łał!! Wreszcie, normalnie ciesze się jak dziecko:)Uśmiech Dzięki!!!
devem

« Odpowiedz #2 : Luty 17, 2019, 10:23:52 »

Naprawdę fajny komiks. Dzięki  Chichot
Superior Krauzerek
Scena

« Odpowiedz #3 : Luty 17, 2019, 03:07:10 »

No i masno fest. Wreszcie komiks z Madroxem😁
komixoss

« Odpowiedz #4 : Luty 17, 2019, 03:45:29 »

Wspaniały komiks.Brawa dla tego , kto wyszedł z inicjatywą tłumaczenia tej serii.Fajnie, iż tak dużo Marvela można spotkać na grupach translacyjnych i w wydaniach papierowych na naszym rynku  Uśmiech
missio
Administrator

« Odpowiedz #5 : Luty 26, 2019, 01:31:30 »

Wiele dobrego się nasłuchałem i naczytałem na temat tej historii. Z przyjemnością osobiście zweryfikuję te wszystkie peany. Mam nadzieję, iż lektura będzie przyjemna Mrugnięcie

PS.
Oby więcej takich projektów. Ten zmusił mnie do zalogowania się na forum Duży uśmiech

"Nie boj? si?, gdy ciemno jest, bo mam latark? i GPS"
Toy Iceberg
Tymexbot
CFC

« Odpowiedz #6 : Luty 26, 2019, 05:54:48 »

Bardzo mnie cieszą niesamowicie pozytywne reakcje na nowy projekt. Widocznie jedyne, co mi zostaje, to tłumaczyć następne numery (i poganiać T#Ma, żeby brał się za wklejkę Chichot).
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
Sleepy Theme By Wdm2005 © 2008
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!