CFC PORTAL   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Premiera: Szeryf Babilonu 06-12!!!  (Przeczytany 322 razy)
Gruumsh
CFC

« : Październik 28, 2018, 12:17:20 »

Szeryf Babilonu #06-12:
Scenariusz - Tom King
Rysunki - Mitch Gerads

Szeryf Babilonu powraca i za jednym zamachem konczymy te serie. Mozna bylo rozciagac ja na kilka premier, ale po co, skoro najlepiej pochlonac wszystkie numery za jednym zamachem. Robia wtedy piorunujace wrazenie. Nietypowe (jak przystalo na Toma Kinga) zakonczenie ustala nowa jakosc dla komiksow "antywojennych". Serdecznie zapraszamy.

P.S. Przepraszamy za brak polskich znakow. Nasza strona przezywa obecnie problemy techniczne. Mamy nadzieje, ze wkrotce powroca.
-------------------------------------

Chcesz nam pomoc w przygotowywaniu translacji? Zapraszamy kazda osobe, ktora powaznie podchodzi do pracy w zespole i ma checi. Przyjmiemy kazdego, kto pomyslnie przejdzie nasza rekrutacje. Wystarczy zglosic sie w dziale Rekrutacja albo napisac bezposrednio do uzytkownika T#M. Zapraszamy!
szybkilester
CFC

« Odpowiedz #1 : Październik 28, 2018, 02:33:39 »

to jedna z najbardziej zapadających w pamięć serii, jakie dane mi było przeczytać w ostatnim czasie: wielkie dzięki za możliwość zapoznania się z tym tytułem!
devem

« Odpowiedz #2 : Październik 29, 2018, 07:19:51 »

O matko  Szok Szok Szok Szok WIELKIE dzięki !!!  Duży uśmiech
wetyy13

« Odpowiedz #3 : Październik 29, 2018, 09:43:53 »

Super! wreszcie się doczekałam
a macie w planach kontynuacje X-O Manowara?
szybkilester
CFC

« Odpowiedz #4 : Październik 29, 2018, 10:21:09 »

KBOOM ma to chyba wydawać, a przynajmniej najnowszą serię, więc trzeba brać pod uwagę, że być może ten tytuł zostanie porzucony...
T#M
Administrator

Niezwyciężony

« Odpowiedz #5 : Październik 29, 2018, 10:33:27 »

Jezu, Szybkilesterze, aleś mi ciśnienie podniosłeś. Bo myślałem, że twoje "KBOOM ma to chyba wydawać" odnosiło się do Szeryfa Babilonu... xD

Jeśli chodzi o X-O Manowar to KBOOM zapowiedziało najnowszą serię, a to, co my tłumaczymy, to jest ta wcześniejsza i jeśli o mnie chodzi, to nie widzę przeszkód, żeby była tłumaczona nadal w CFC. Pytanie tylko, czy tłumacz, grafik i korektorzy chcą to robić. Bo nie wiem nic.

http://tymektransl.blogspot.com/

When I come back from a mighty quest
I have no need for sleep or rest
I head to a tavern for a drink
And get so drunk I cannot think
A wench by my side and a jug of mead
These are the things that I most need
So I sit back and sing this song
And drink and party all night long
szybkilester
CFC

« Odpowiedz #6 : Październik 30, 2018, 11:27:19 »

Ha ha: sorry, mate! Mrugnięcie Na korektę (jakąkolwiek) chętnie wskoczę, bo X-O Manowar dobrze mi się czytało...
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
Sleepy Theme By Wdm2005 © 2008
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!