CFC PORTAL   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Strony: [1] 2
  Drukuj  
Autor Wątek: Koniec Najczarniejszej Nocy...  (Przeczytany 814 razy)
T#M
Administrator

Niezwyciężony

« : Maj 31, 2018, 12:05:03 »

Najczarniejsza Noc #8:
Scenariusz - Geoff Johns
Rysunki - Ivan Reis

Nieopowiedziane historie Najczarniejszej Nocy:
Scenariusz - różni autorzy
Rysunki - różni artyści

Green Lantern Corps #47:
Scenariusz - Peter J. Tomasi
Rysunki - Patrick Gleason

Tym oto sposobem docieramy do końca Najczarniejszej Nocy.
Łał, to był szalony maj. Dawno nie było takiego maratonu... chyba od czasu Age of Apocalypse. Chichot Ale myślę, że warto było, co nie? Uśmiech
Projekt, który rodził się jeszcze w grupie Ookami Reunion, a który przejęliśmy my po dołączeniu do nas ekipy OR... No cóż... Rodził się długo. Na szczęście już doprowadziliśmy go do szczęśliwego zakończenia.
ALE! Nie będzie tak wesoło. Bo choć jak wszyscy wiemy po najczarniejszej nocy musi nastać najjaśniejszy dzień, to u nas nie znajdziecie serii "Najjaśniejszy Dzień". Nie ma ona zbyt wiele wspólnego z Latarniami. Powiem więcej - dotyka ona wielu zakamarków świata DC Comics, ale Latarnie raczej omija.
Ale nie bójcie się. Przed nami jeszcze wiele komiksów o Korpusie Zielonej Latarni. 0perator, mimo że namęczył się nieziemsko przy przygotowywaniu dla Was Najczarniejszej Nocy, nie spoczywa na laurach i już zauważyłem, że produkuje kolejne tłumaczenia. Przez co serducho mi się raduje i Wam też powinno. Chichot

Dziękujemy, że byliście z nami przez cały maj. A teraz siadać i czytać całość!

Aha! Jeśli myślicie, że nasze siły zostały wyczerpane tym wielkim eventem, to srogo się mylicie! Zapraszamy na naszą stronę już 6 czerwca! Dlaczego? No bo naszej skromnej grupie strzeli wtedy czternaście latek! Uśmiech Jest co świętować i zapewniam, że mamy CZYM świętować.

Do zobaczenia!

http://tymektransl.blogspot.com/

When I come back from a mighty quest
I have no need for sleep or rest
I head to a tavern for a drink
And get so drunk I cannot think
A wench by my side and a jug of mead
These are the things that I most need
So I sit back and sing this song
And drink and party all night long
T#M
Administrator

Niezwyciężony

« Odpowiedz #1 : Maj 31, 2018, 12:30:43 »

Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w robienie translacji całej Najczarniejszej Nocy. To dzięki takim inicjatywom dostrzegam, że warto jeszcze się w to bawić. Wielkie projekty, które, jak już się wszystko zrobi, to można patrzeć ze łzami szczęścia w oczach, jak są po kolei premierowane poszczególne numery.
Szczególne podziękowania dla 0peratora i pegona.
Ja tu tylko sprzątam.

Maragast

« Odpowiedz #2 : Maj 31, 2018, 06:34:30 »

Dziękuję bardzo za cały Event
0perator
CFC

« Odpowiedz #3 : Maj 31, 2018, 10:17:36 »

Ja również chciałem podziękować wszystkim, którzy pomogli mi w zrealizowaniu tego eventu. Bez waszej pomocy ta translacja pewnie nigdy by się nie ukazała.

Dziękuję  Uśmiech

Ms.Salander

« Odpowiedz #4 : Maj 31, 2018, 11:04:45 »

Dziekować.
No to teraz pozostaje czytać całość. Kiedy pomyślę że mam przed sobą cały run Johnsa do przeczytania... miodzio.
Gruumsh
CFC

« Odpowiedz #5 : Maj 31, 2018, 12:54:45 »

Dobra robota, do której miło było mi dołożyć cegiełkę. Oby tak dalej, ekipo Uśmiech
szybkilester
CFC

« Odpowiedz #6 : Maj 31, 2018, 01:56:00 »

zuchy! Mrugnięcie
BuryWilk
Scena

« Odpowiedz #7 : Maj 31, 2018, 07:49:53 »

Bardzo dziękuję za całokształt pracy poświęconej temu mającemu naprawdę wiele komiksów projektowi. Dobra robota i mam nadzieję, że na lata zostanie zapamiętane przez brać komiksową, że to zrobiliście Mrugnięcie
Maragast

« Odpowiedz #8 : Maj 31, 2018, 10:49:03 »

Pisaliście, że ten projekt zapoczątkowała grupa Ookami Reunion przed połączeniem z CFC więc chciałem zapytać o inne projekty rozpoczęte przez Ookami Reunion, a mianowicie o Supermana Johnsa.
Bo Ookami Reunion przetłumaczyła tego sporo: Ucieczkę ze świata Bizarro, Tajną Genezę i Brainiaca (wydanymi teraz w WKKDC) oraz New Krypton, który kończy się wielkim cliffhangerem.
No i tu mam pytanie:
- czy grupa Ookami Reunion miała w planach tłumaczenie kontynuacji przygód Supermana po New Krypton?
- jeśli tak to czy po połączeniu z CFC te plany pozostały czy zostały zastąpione przez jakieś inne projekty???
T#M
Administrator

Niezwyciężony

« Odpowiedz #9 : Maj 31, 2018, 11:54:07 »

Członkowie OR dołączyli do CFC a wraz z nimi ich plany. Wszystkie plany.
Oczywiście plany osób, które już się nie udzielają (zarówno tych z CFC jak i OR) zostały skreślone, ale mogę ci powiedzieć, że nikt w CFC obecnie nie zamierza kontynuować Supermana po Nowym Kryptonie.

Nie zamierzamy rzucać się na szeroką wodę, jaką są komiksy z Supermanem, bo po prostu nie mamy w grupie osoby od tego. Zresztą BuryWilk wykonuje w tym temacie świetną i dużą robotę (aczkolwiek wiem, że interesują go sztywne ramy czasowe, w których były wydawane komiksy z Supermanem).

Ale jeśli kiedyś ktoś dołączy do naszej skromnej grupy i wyrazi chęć tłumaczenia tych i takich komiksów z Supermanem, to kto wie? Uśmiech

Maragast

« Odpowiedz #10 : Czerwiec 01, 2018, 12:11:19 »

Ok, rozumiem.
Dzięki za odpowiedź.
Maragast

« Odpowiedz #11 : Czerwiec 05, 2018, 08:12:44 »

Jutro 6 czerwca  Duży uśmiech
Ciekawe co będzie w tej jubileuszowej paczce Co?
Obstawiamy?

Ja stawiam na coś z Batmana Morrisona: dalsze zeszyty "Batman i Robin" albo "Powrót Bruca Wayna" Mrugnięcie
Ms.Salander

« Odpowiedz #12 : Czerwiec 05, 2018, 08:53:28 »

Ja obstawiam Batman i Robin także, chociaż wersja z new 52 też jest ciekawym projektem. Tak samo Batwoman. Może Red Hood and the Outlaws. To z DC. Z Marvela chętnie widziałabym X-Force, kolejne zeszyty New-Xmen. I nowe zeszyty Thorzycy Chichot
0perator
CFC

« Odpowiedz #13 : Czerwiec 05, 2018, 09:51:27 »

Zgadujecie dalej Mrugnięcie

Maragast

« Odpowiedz #14 : Czerwiec 05, 2018, 11:03:16 »

Okk, w takim razie obstawiam cześć dalszą Kapitana (to z Samem) prowadzącą do Secret Empire Mrugnięcie
Strony: [1] 2
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
Sleepy Theme By Wdm2005 © 2008
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!