CFC PORTAL   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Dark Wolverine i Frankencastle: Finał!!!  (Przeczytany 463 razy)
Gruumsh
CFC

« : Marzec 15, 2018, 08:41:19 »

Dark Wolverine 87-90
Scenariusz - Daniel Way
Rysunki - różni artyści

Frankencastle 19-21
Scenariusz - Rick Remender
Rysunki - różni artyści

Daken i przemieniony w potwora Frank żegnają się z nami efektownym crossoverem, który daje Punisherowi okazję do zemsty na przeciwniku, który niedawno pociął go na plasterki. Potem zostaje już tylko powrócić do ludzkiej postaci i voila. Daken też zresztą nie zasypia gruszek w popiele. Jednym słowem ,czeka nas wesoła krwawa łaźnia, jak przystało na te tytuły. Dla wygody umieściliśmy wszystkie odcinki crossovera na podstronach obydwu projektów. Mam nadzieję, że nikt się w tym nie pogubi. Dobranoc.
karnitaurs

« Odpowiedz #1 : Marzec 15, 2018, 11:04:44 »

Ale sypiecie komiksami Chichot Fajnie że dokańczacie zaczęte serie, a zwłaszcza te dwie bo są super Uśmiech
Maragast

« Odpowiedz #2 : Marzec 16, 2018, 10:40:12 »

Kończenie serii to super sprawa więc dzięki wielkie za dwa finały - jesteście super Duży uśmiech
Jakby jeszcze pojawiły się zakończenia Kapitan Ameryka Reborn i The List to już byłoby miodzio.
No nic, w każdym razie ja czekam dalej na Najczarniejszą Noc oraz zakończenie Batman i Robin.
devem

« Odpowiedz #3 : Marzec 17, 2018, 10:19:34 »

Myślałem że nic mnie nie zaskoczy.... Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech  Dzięki WIELKIE !!
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
Sleepy Theme By Wdm2005 © 2008
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!