CFC PORTAL   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Strony: 1 [2] 3 4 ... 27
  Drukuj  
Autor Wątek: Współpraca  (Przeczytany 76109 razy)
Snoop

« Odpowiedz #15 : Czerwiec 12, 2007, 12:04:46 »

chodzi o to ze chciałbym sie poporstu przydac to raz a dwa na poczatku potrzebowal bym pomocy (wprowadzenia ze strony osub bardziej zaawansowanych ) i w razie potrzby miec do kogo zwrucic sie z pomocą ,bede cos w domu dłubac przy tym i dam potem owoc mojej pracy
meksykaniec

« Odpowiedz #16 : Czerwiec 12, 2007, 12:19:30 »

Sorki, że sie wtrącam, ale nie wierze, wręcz nie widzę innej możliwości niż to, że Snoop to jedna wielka prowokacja.  :lol:
Już na początku jak napisał do mnie na forum torrentowni na priv (nawet na ircu pisałem, że ktoś sobie ze mnie jaja robi), wydało mi się podejrzane, a jak jeszcze później zacząl się udzielac na asylum, a teraz chce sie dostac do CFC...
To jest wręcz niemożliwe, by robić takie błędy ortograficzne. Wydają sie byc totalnie na siłę wymyślane...

Jeżeli to jednak nie jest prowokacja i ów człek rzeczywiście popełnia takie byki to cóż... pominę to minutą ciszy...
Dany

« Odpowiedz #17 : Czerwiec 12, 2007, 12:23:41 »

Cytat: "Snoop"
poporstu...osub...zwrucic sie z pomocą

* po prostu
* osób
* zwrócić
* o pomoc

Brak mi słów, jak grochem o ścianę. I sądzisz, że komuś zechce się robić korektę czegoś takiego?Co?Co?

Cytat: "meksykaniec"
Sorki, że sie wtrącam, ale nie wierze, wręcz nie widzę innej możliwości niż to, że Snoop to jedna wielka prowokacja. Laughing
Już na początku jak napisał do mnie na forum torrentowni na priv (nawet na ircu pisałem, że ktoś sobie ze mnie jaja robi), wydało mi się podejrzane, a jak jeszcze później zacząl się udzielac na asylum, a teraz chce sie dostac do CFC...
To jest wręcz niemożliwe, by robić takie błędy ortograficzne. Wydają sie byc totalnie na siłę wymyślane...

ps . Jeśli to faktycznie prowokacja to długo na warna a potem bana czekać nie będzie...
Snoop

« Odpowiedz #18 : Czerwiec 12, 2007, 12:49:47 »

pochamujcie sie z waranami ,jakzrobie pierwszy komiks to do was pierwszych go wysle Uśmiech i to nie zadna prowokoacja zeby nie było

tutaj to chyba jakiś żarcik był
/r
necro

« Odpowiedz #19 : Czerwiec 12, 2007, 09:11:40 »

Czyli co? Minuta ciszy?

T#M
Administrator

Niezwyciężony

« Odpowiedz #20 : Czerwiec 12, 2007, 09:21:55 »

Ależ skąd. W temacie wciąż można zadeklarować chęć członkostwa w CFC Uśmiech

http://tymektransl.blogspot.com/

We live in a world where Iron Man is a black woman, Thor is a breast cancer survivor, Captain America is a Black Man, Spider-Man is a Black Puerto Rican, Ms Marvel is Pakistani, Hulk is Korean, Nova is hispanic Wasp is Russian and Wolverine is an ex teen prostitute.
What a time to be alive.

Can't let go of the hatred, cause I love the way it tastes
Dany

« Odpowiedz #21 : Czerwiec 12, 2007, 09:39:34 »

Cytat: "Snoop"
pochamujcie sie z waranami ,jakzrobie pierwszy komiks to do was pierwszych go wysle Uśmiech i to nie zadna prowokoacja zeby nie było

Mogę Ci zaświadczyć, że przy takim niechlujstwie w pisaniu postów, miejsca w CFC nie znajdziesz. A jeszcze 2 takie posty i tak wk....sz ludzi, że aż nie chce myśleć co będzie dalej. I już teraz ostrzegam, jeśli nie zaczniesz sprawdzać błędów w swoich postach dostaniesz ostrzeżenie, bo żeby tych błędów nie było dużo wysiłku nie trzeba, a nam w CFC takiego niechluja także nie trzeba.
arcomics

« Odpowiedz #22 : Czerwiec 12, 2007, 09:51:32 »

Jeśli chcesz potrenować przed tłumaczeniem komiksy. potrenuj pisząc poprawnie ortograficznie posty.

I potraktuj to jako pierwszą pomoc udzieloną przez CFC

Tak kiedyś wszystko było proste wystarczyło sił
Jak Król Bolesław, Roman Dmowski uczyli nas jak żyć
Te nocne marsze i pochodnie miarowych kroków rytm
Lecz czas przywrócić dawną chwałę na wieki takim być
missio
Administrator

« Odpowiedz #23 : Czerwiec 12, 2007, 10:07:32 »

Kończymy tą dyskusję.
To nie jest miejsce na tego typu rozmowy.

PS.
Snoopowi odpowiedziałem przy pomocy PM

"Nie boję się, gdy ciemno jest, bo mam latarkę i GPS"
Toy Iceberg
Elscol

« Odpowiedz #24 : Czerwiec 19, 2007, 11:42:58 »

A co powiecie na moja kandydature Chichot Moge sie pobawic w tlumaczenie czemu nie Chichot Znam w stopniu native angielski, wloski i hiszpanski Chichot Zainteresowani? Chichot

czyżby na przechwałkach się skończyło?
/r
Enilas

« Odpowiedz #25 : Czerwiec 25, 2007, 01:13:39 »

Hmmm.... Jeśli nadal jest zapotrzebowanie na grafika i nie jest to praca "na wczoraj" to mógłbym spróbować Chichot Jakotakie obeznanie z programami graficznymi (Photoshop, Paint Shop Pro) mam, a co do tłumaczenia, to mógłbym spróbować popisać jakieś wstępne tłumaczenia (angielskiego nie znam very well, ale mniejwięcej rozumiem co czytam ;])

ja nic nie wiem
/r

img]http://img245.imageshack.us/img245/3443/sigiz9.jpg[/img]
Dany

« Odpowiedz #26 : Czerwiec 25, 2007, 01:47:42 »

UUUUU grafik się bardzo przyda, missiu działaj. Języka znać nie musisz Mrugnięcie
Quasur

« Odpowiedz #27 : Czerwiec 25, 2007, 06:49:38 »

@elcol, gdzie się wychowałeś skoro znasz 4 języki jak native speaker? :shock:

Quasur. Polluting your minds and destroying your self-confidence since 1983.
Misiael Pierwszy

Hardkor 44

« Odpowiedz #28 : Lipiec 05, 2007, 10:04:14 »

Witam,
Razem z kumplem zajęliśmy się  - amatorsko - tłumaczeniem komiksów. Pierwszy na "warsztat" wziąłem utwór "The Amazing Spider-Man #529" (mamy nieśmiałą nadzieję przetłumaczyć cały cykl "Civil War"). Znam dość dobrze (co w tym kontekście znaczy "bardzo dobrze") język angielski.. Bardzo chętnie nawiąże współpracę z grupą CRC.
Pozdrawiam!

Cytat: Kazimierz Wierzyński
Mówi się – double talk,
Śni się – double dreams,
Żyje się – double life,
Ale skacze się z okna tylko raz.

pakman

« Odpowiedz #29 : Lipiec 05, 2007, 10:18:06 »

Ale Amazing.Spider-Man.529 juz jest dawno zrobiony. Z Amazing Spider-Man w Civil War i The Road To Civil War  brakuje tylko numeru 30 i 31. Ogólnie z Civil War są zrobione numery:

Amazing.Spider-Man.529
Amazing.Spider-Man.532
Amazing.Spider-Man.533
Amazing.Spider-Man.534
Amazing.Spider-Man.535
Amazing.Spider-Man.536
Amazing.Spider-Man.537
Civil.War.01
Civil.War.02
Civil.War.Frontline.01
She-Hulk.v2.08
Wolverine.42
Wolverine.43
Wolverine.44
Wolverine.45

CFC nie CRC Mrugnięcie
Strony: 1 [2] 3 4 ... 27
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
Sleepy Theme By Wdm2005 © 2008
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!