CFC PORTAL   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Projekt Huck- CFC i Najlepsze Komiksy  (Przeczytany 2243 razy)
BuryWilk
Scena

« : Marzec 31, 2016, 07:18:35 »

Hej!
Na PST w komentarzach w Aktualnościach pojawiła się informacja o tym, że "Najlepsze komiksy" zrobiły ten projekt do czwartej części. Rzeczywiście w poddanym linku na ich chomiku tak to wygląda. Zaznaczam, że nie ściągałem dotąd i nie sprawdzałem zawartości.
Przekazuję jednak Wam tą informację, ponieważ zaczęliście ten projekt pierwszym tomem, więc decyzja należy teraz do Was, czy to robić samodzielnie kolejne części po swojemu, czy zaprzestać, ponieważ ktoś już to zrobił.
Na razie nie dodaję jeszcze wersji Najlepszych Komiksów do PST, ale jeśli źródło będzie "oficjalne", czyli w tym wypadku np. ktoś to wrzuci też na chomika PST, to wtedy, tak jak obiecałem będę zobligowany, by to przerzucić na Mega i wstawić informację na PST.

T#M
Administrator

Niezwyciężony

« Odpowiedz #1 : Marzec 31, 2016, 07:37:48 »

Nie widzę powodu, żeby "zaprzestać, bo ktoś już zrobił". Tym bardziej, że inne translacje tego kolesia z "Najlepsze komiksy" pozostawiają bardzo wiele do życzenia.

Oczywiście ostateczna decyzja należy do tłumacza w CFC, ale jak widziałem tłumaczenia Najlepsze komiksy, to odniosłem wrażenie, że są robione na odwal się i nie warto się nimi interesować.

Poza tym koleś na chomiku ma trochę innych translacji, które nie trafiły na PST jeszcze za czasów administracji Dany'ego.

http://tymektransl.blogspot.com/

When I come back from a mighty quest
I have no need for sleep or rest
I head to a tavern for a drink
And get so drunk I cannot think
A wench by my side and a jug of mead
These are the things that I most need
So I sit back and sing this song
And drink and party all night long
Korber

« Odpowiedz #2 : Marzec 31, 2016, 08:01:09 »

Spotkałem się z tamtą translacją, ale wydaje mi się, że u nas było to już zaklepane i bodaj 1 już wyszedł, gdy tamte zaczęły się pokazywać.
myga
CFC

« Odpowiedz #3 : Marzec 31, 2016, 08:13:40 »

Spotkałem się z tamtą translacją, ale wydaje mi się, że u nas było to już zaklepane i bodaj 1 już wyszedł, gdy tamte zaczęły się pokazywać.

Pierwszy numer najpierw był z CFC. Potem nawet trafiłem na kolejne części i w pierwszym momencie myślałem, że coś przeoczyłem ze strony CFC, ale pierwsze dymki mnie wyprostowały Uśmiech

Na PST przecież będą odnośniki, że to z CFC a to z NK. Ja wiem, które będę czytał.
BuryWilk
Scena

« Odpowiedz #4 : Marzec 31, 2016, 09:34:36 »

No fakt, trochę dziwna sprawa, że Wy to zaczynacie jako pierwsi, po czym ktoś szybko kończy po Was. Myślałem, że to może było realizowane równolegle, albo "Najlepsi" zaczęli to jednak przed Wami, tylko o tym nie było wiadomo.
Na pewno, jeśli sami nie dodacie aktualizacji do PST, jak zrobicie kolejne części, to Wasze linki też dodam z informacją, że to CFC.  Mrugnięcie Najwyżej będą linki i Waszej wersji i "Najlepszych" i zaznaczone które są które Mrugnięcie
>>Poza tym koleś na chomiku ma trochę innych translacji, które nie trafiły na PST jeszcze za czasów administracji Dany'ego.
Fakt, nawet dwie własne translacje z "Supermana" tam widziałem i trochę mnie to zdziwiło, choć w sumie on ma tam katalog "Komiksy" więc może wrzucać, co chce o ile nie przywłaszcza sobie czyjejś pracy.
>>Pierwszy numer najpierw był z CFC. Potem nawet trafiłem na kolejne części i w pierwszym momencie myślałem, że coś przeoczyłem ze strony CFC, ale pierwsze dymki mnie wyprostowały Uśmiech
Aż mam ochotę jednak to ściągnąć i porównać poziomy Uśmiech Pierwszą część Hucka z CFC czytałem i nawet mi się podobało Chichot
Astro
Master of Disaster

« Odpowiedz #5 : Marzec 31, 2016, 10:10:49 »

Właśnie jest okazja do "Translacyjnego pojedynku".
Porównamy kto lepszy Mrugnięcie
A potem inne ekipy wezwiemy na pojedynek.

myga
CFC

« Odpowiedz #6 : Marzec 31, 2016, 10:59:47 »

[/quot

Ciemna strona Mocy, jak widzę, nie jest Ci obca.
Cinemascope4K
CFC

¯\(°_o)/¯

« Odpowiedz #7 : Kwiecień 03, 2016, 12:32:22 »

Czuję się wywołany do tablicy  Duży uśmiech
Gdyby ktoś się pytał, to Hucka zaklepałem 11-11-2015 o 21:28:01
Wypuściliśmy go 10.01, a ten koleś 15.01  Język

Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
Sleepy Theme By Wdm2005 © 2008
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!