CFC PORTAL   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Dziwna sprawa  (Przeczytany 1303 razy)
mahdavikia

« : Marzec 14, 2016, 06:40:08 »

Cześć!

Dzisiaj o 11.15 dostałem mailowe powiadomienie o odpowiedzi w temacie: http://www.grupa-cfc.pl/forum/index.php?topic=3137.new;topicseen#new

Jak widać, temat nie istnieje. Co się stało?

Dzięki.
Gruumsh
CFC

« Odpowiedz #1 : Marzec 14, 2016, 06:43:25 »

Temat został przesunięty do zamkniętej części forum. Omawiana problematyka nie będzie dyskutowana publicznie.
mahdavikia

« Odpowiedz #2 : Marzec 14, 2016, 06:56:19 »

Ale tak się składa, że jestem autorem tematu. ;-)

Miałem nawet zamiar podzielić się napisanym wczoraj skryptem do odtwarzania/nakładania dymków (możliwym do uruchomienia, gdy ktoś zakupił komiks). Docelowo nasi programiści napiszą program, który po wybraniu dymków i komiksu rozpakuje archiwum, nałoży dymki i spakuje archiwum.

Rozumiem, że nie jesteście zainteresowani pomysłem (ani archaicznym skryptem, ani programem) i że nie będziecie go wcielać w życie. Przynajmniej taką mam nadzieję, bo aktualnie nie widać (ze względu na usunięcie tematu), skąd w ogóle ten pomysł się wziął.
Gruumsh
CFC

« Odpowiedz #3 : Marzec 14, 2016, 07:34:08 »

Autor tematu otrzymał ode mnie informację, że tego typu sprawy wolimy omawiać na privie. Ponieważ w jego opinii nie zrobiłem tego wystarczająco grzecznie, nie podjął tematu.
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
Sleepy Theme By Wdm2005 © 2008
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!