CFC PORTAL   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Green Lantern v4 01-42/68  (Przeczytany 1915 razy)
Maragast

« Odpowiedz #15 : Listopad 10, 2017, 11:39:24 »

Właśnie czytam sobie "Wojne Korpusu Sinestro" - REWELACJA!!! Doszedłem do momentu inwazji na Ziemię i walki cyborga z Supermanem - wspaniały Event.
Czy to prawda, że "Najczarniejsza Noc" jest jeszcze lepsza??? Bo jakoś trudno mi sobie to w ogóle wyobrazić.
0perator
CFC

« Odpowiedz #16 : Listopad 11, 2017, 12:36:42 »

Czy jest lepsza to raczej kwestia gust, ale jest równie dobra. Ładnie rozbudowuje mitologię korpusu i jest w niej sporo momentów "łał".

Ale jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to za kilka miesięcy sam będziesz mógł to ocenić  Mrugnięcie
Maragast

« Odpowiedz #17 : Listopad 11, 2017, 03:05:12 »

Kilka miesięcy Płacz
Znaczy super, że będzie Chichot ale te kilka miesięcy strasznie dołuje.
Tylko rozumieć to należy, że za kilka miesięcy projekt dopieru ruszy czy w ciągu kilku miesięcy już będzie zakończony???
Bo przecież raczej całość nie wyjdzie od razu.
0perator
CFC

« Odpowiedz #18 : Listopad 11, 2017, 04:34:49 »

Maragast, ty to strasznie niecierpliwy jesteś. We wrześniu już Ci pisałem, że jesteśmy na półmetku, a to oznacza, że prace nad projektem ruszyły i posuwają się cały czas do przodu. Co do publikacji to oczywiście nie wypuścimy całego eventu w ciągu jednej (najczarniejszej) nocy, ale miesiąc z latarniami w przyszłym roku masz zapewniony. A który to miesiąc będzie czas pokaże. Musisz być cierpliwy.

Ale wydajemy wiele innych ciekawych projektów, więc masz czym zająć czas  Mrugnięcie

Maragast

« Odpowiedz #19 : Listopad 13, 2017, 10:59:34 »

Czytam, czytam, cały czas coś czytam Mrugnięcie
Od Was czytałem niemal wszystkie Batmany (głównie Run Morrisona z Final Crisis), całego Ultimate Spider-Mana, Supermany i sporo mniejszych tytułów.
Ponadto na bierząco kupuję wszystkie kolekcje (Wielka Kolekcja Komiksów DC, Superbohaterowie Marvela i Wielką Kolekcje Komiksów Marvela oprócz dubli z Marvel Now) oraz niemal wszystko co Egmont i Mucha wydają.
Więc cały czas mam coś do czytania (przykładowo wczoraj przeczytałem Hawkeya z Marvel Now, a dziś planuję lekturę All Star Batman z Rebirth).

Ale Latarnie to moja ulubiona seria, Hal Jordan to moja ulubiona postać, a Geoff Johns to mój ulubiony scenarzysta i po prostu nie mogę się doczekać by czytać wiècej jego tytułów (teraz najbardziej czekam właśnie aż Egmont wyda "Kryzys Nieskończoności", a Wy właśnie "Najczarniejszą Noc" - obecnie inne komiksy to tylko czytadło w między czasie).
Nawet jak teraz czytam serie Green Lantern i Green Lantern Corps to robie to powoli, czytając pomiędzy poszczególnymi arcami inne komiksy by później nie czekać za długo na kolejne zeszyty.

No co ja zrobię, że ta seria podoba mi się tak bardzo, że nie mogę doczekać się reszty? Co?
Maragast

« Odpowiedz #20 : Listopad 22, 2017, 04:11:06 »

Tskie pytanko dla tych którzy przeczytali cały Run Johnsa i z Rebirth: czy teraz czytać pierwszy tom serii "Hal Jordan i Korpus Zielonych Latarni" czy lepiej poczekać i przeczytać po "Najczarniejszej Nocy"?
Bo jeśli ta seria bardziej odwołuje się do Ranu z New52 to chyba śmiało mogę się za nią zabrać teraz.
0perator
CFC

« Odpowiedz #21 : Listopad 22, 2017, 04:40:28 »

Latarnie jakiegoś znaczącego restartu nie miały, więc jeżeli czytałeś już te z New52 to śmiało możesz czytać Hala Jordana i Korpus Zielonych Latarni.
Maragast

« Odpowiedz #22 : Listopad 22, 2017, 05:24:29 »

No właśnie nie czytałem nic z New52 i raczej nie przeczytam bo po angielsku nie ogarnę.
"Hal Jordan i Korpus Zielonych Latarni" mogę zacząć sobie czytać:
- teraz, po lekturze tego co wydaliście dotychczas z Runu Johnsa;
- poczekać i zacząć czytać po wydaniu przez Was "Najczarniejszej nocy".

Bo nie wiem czy seria z Rebirth bardziej opiera się na Runie Johnsa czy serii z New52.
0perator
CFC

« Odpowiedz #23 : Listopad 22, 2017, 06:21:46 »

Wszystko, co związane z latarniami opiera się w mniejszym, bądź większym stopniu na runie Johnsa. Połowa numerów GL, które zostały wydane w New52 to część jego run. Dopiero od 21 numeru pałeczkę przejął Venditti, który w żaden sposób nie zresetował świata wykreowanego przez Johnsa, tylko kontynuował jego dzieło. Tworzy w miarę solidne historie, ale niestety daleko mu do Johnsa.

Komiks Hal Jordan i Korpus Zielonych Latarni jest kontynuacją wszystkiego, co do tej pory stworzono w komiksach pod szyldem latarni. W teorii komiks powinien być przyjazny dla nowego czytelnika, który nie zna świata latarni, ale czy tak jest w rzeczywistości nie wiem (bo zdobytej do tej pory wiedzy nie potrafiłem wygumkować Język ).

Czy czekać na Najczarniejszą Noc? Nie.
Jeżeli masz zrozumieć, to zrozumiesz bez Najczarniejszej Nocy. Jeżeli komiks będzie sprawiał problemy, to będziesz musiał poczekać aż przetłumaczymy całe lanternowe New 52  Mrugnięcie
Maragast

« Odpowiedz #24 : Listopad 22, 2017, 07:16:17 »

Ooo, czyli po zakończeniu Runu Johnsa chcecie dalej tłumaczyć serie z New52?
Ale wypas Uśmiech
Chociaż trochę szkoda, że Egmont nie spróbował wydawać Latarni gdy zaczynał wydawać New52.
0perator
CFC

« Odpowiedz #25 : Listopad 22, 2017, 07:22:18 »

Na razie myślę o zakończeniu prac nad Najczarniejszą Nocą. Jak skończę run Johnsa, będę myślał co dalej. Ale to jest baaaaaaaaaaaaaaaardzo odległa przyszłość  Mrugnięcie
Recwind
CFC

« Odpowiedz #26 : Listopad 23, 2017, 11:22:47 »

A własnie może zrobić ktos rozpiskę jak czytac GL i GLC bo sie pogubiłem. Jestem nowy w kosmosie DC Uśmiech a co do N52 dobre to bo nie czytałem Uśmiech jak cos to mogę jako grafik sie przy tym pobawić Chichot
0perator
CFC

« Odpowiedz #27 : Listopad 23, 2017, 09:25:55 »

Proponowana przeze mnie kolejność czytania:

GREEN LANTERN: ODRODZENIE
GREEN LANTERN #1-6
GREEN LANTERN CORPS: RECHARGE
GREEN LANTERN #7-13
GREEN LANTERN CORPS #1-6
ION – STRAŻNIK WSZECHŚWIATA
GREEN LANTERN CORPS #7-9
GREEN LANTERN #14-17
GREEN LANTERN CORPS #10-13
GREEN LANTERN #18-20
WOJNA KORPUSU SINESTRO
GREEN LANTERN #26-28
GREEN LANTERN CORPS #20-28
GREEN LANTERN #29-35
FINAL CRISIS – GNIEW CZERWONYCH LATARNI
GREEN LANTERN #36-38
GREEN LANTERN CORPS #29-32
GREEN LANTERN #39-42
GREEN LANTERN CORPS #33-38
Strony: 1 [2]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
Sleepy Theme By Wdm2005 © 2008
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!