CFC PORTAL   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Strony: 1 ... 3 4 [5]
  Drukuj  
Autor Wątek: Wkrótce na stronie...  (Przeczytany 23665 razy)
T#M
Administrator

Niezwyciężony

« Odpowiedz #60 : Czerwiec 17, 2016, 09:21:19 »

RACHEL RISING #21-24

Zakończenie pierwszej historii w Rachel Rising już niedługo dostępne na naszej stronie!

Zastrzegamy sobie prawo do publikacji komiksów oddzielnie. Uśmiech

http://tymektransl.blogspot.com/

We live in a world where Iron Man is a black woman, Thor is a breast cancer survivor, Captain America is a Black Man, Spider-Man is a Black Puerto Rican, Ms Marvel is Pakistani, Hulk is Korean, Nova is hispanic Wasp is Russian and Wolverine is an ex teen prostitute.
What a time to be alive.

Can't let go of the hatred, cause I love the way it tastes
szybkilester

« Odpowiedz #61 : Lipiec 20, 2016, 02:32:01 »

nie mogę się doczekać! Mrugnięcie
0perator
CFC

« Odpowiedz #62 : Lipiec 20, 2016, 08:52:51 »

To i ja wrzucę okładeczkę, którą dostałem tydzień temu od pegona. Co prawda przez ten tydzień bardzo wiele się zmieniło i przyszłość projektu stanęła pod wielkim znakiem zapytania, ale niech ludzie wiedzą, że coś się działo Mrugnięcie

NAJCZARNIEJSZA NOC #0

Aq

« Odpowiedz #63 : Maj 22, 2017, 10:45:54 »

Witam,

mam pytanie czy są może już na stronie lub są planowane komiksy o tematyce post-apokaliptycznej?

Barbie, Bądź cierpliwa. Kiedyś wybierzemy się na coś schłodzonego.
T#M
Administrator

Niezwyciężony

« Odpowiedz #64 : Maj 23, 2017, 04:14:18 »

Cześć, Aq, kope lat. Uśmiech

Przejrzałem tytuły projektów zakończonych i trwających iiii... w oczy rzuciła mi się tylko seria East of West w projektach trwających -> http://grupa-cfc.pl/projekt/szczegoly/210 . Nie jest to może takie typowe postapo, ale myślę, że można podciągnąć ten komiks pod ten gatunek.

Planów nawet nie sprawdzam, bo sam pewnie wiesz, że od planów do premiery mija mnóstwo czasu. No i w ogóle nie przychodzi mi nic na myśl, co byśmy z postapo planowali. Może inni ludzie z Ekipy przy czymś dłubią.

We live in a world where Iron Man is a black woman, Thor is a breast cancer survivor, Captain America is a Black Man, Spider-Man is a Black Puerto Rican, Ms Marvel is Pakistani, Hulk is Korean, Nova is hispanic Wasp is Russian and Wolverine is an ex teen prostitute.
What a time to be alive.

red_one
CFC

« Odpowiedz #65 : Maj 23, 2017, 11:36:00 »

Sprawdź część numerów Cable'a, cały Messiah War oraz X-Factor: Layla Miller.
Jest jeszcze Last Blood, Grandville i Nikolai Dante.
Może znajdziesz tam coś z tego, co szukasz.

A jak nie, to jest gdzieś w necie u innej grupy takie cudo jak Spread Chichot
Tam masz postapokalipsę pełną gębą.

Poza tym Tymku tłumaczyłeś kiedyś takie cudo jak Lola XOXO Mrugnięcie
Chyba też się nada Uśmiech
T#M
Administrator

Niezwyciężony

« Odpowiedz #66 : Maj 24, 2017, 05:09:58 »

Aq pytał o stronę CFC, więc założyłem, że interesują go pozycje, które może znaleźć tylko tutaj. Oczywiście nie przyjrzałem się wszystkim translacjom na scenie. Mrugnięcie A o Loli zapomniałem... :>

What a time to be alive.

Aq

« Odpowiedz #67 : Maj 29, 2017, 09:27:00 »

Dzięki za wyczerpującą informację. A i owszem kupę lat.

Barbie, Bądź cierpliwa. Kiedyś wybierzemy się na coś schłodzonego.
gramathal

« Odpowiedz #68 : Maj 30, 2017, 03:49:02 »

Hejka. Jestem nowy i mam pytanie - czy za te komiksy się coś płaci? Może je jakoś pobrać? Jak to jest? Chichot

szybkilester

« Odpowiedz #69 : Czerwiec 12, 2017, 07:08:39 »

Hahaha: ty tak na poważnie czy się zgrywasz? Komiksy za friko zarówno na tej jak i innych stronach z translacjami więc śmiało targaj póki są! Mrugnięcie
T#M
Administrator

Niezwyciężony

« Odpowiedz #70 : Listopad 12, 2017, 02:51:39 »

A podzielę się taką małą zapowiedzią...

BIRTHRIGHT #21-25

What a time to be alive.

szybkilester

« Odpowiedz #71 : Listopad 13, 2017, 04:29:38 »

o żesz w mordę jeża... będę wypatrywał codziennie, bo to chyba obecnie najlepsza seria fantasy! lelum, polelum: pewnie nie zasnę... Mrugnięcie
T#M
Administrator

Niezwyciężony

« Odpowiedz #72 : Listopad 13, 2017, 04:49:55 »

Hehe, tak szybko tego nie udostępnimy. Uśmiech Ale co prawda to prawda, warto czekać. Uśmiech

What a time to be alive.

szybkilester

« Odpowiedz #73 : Listopad 13, 2017, 09:19:34 »

no raczej... Mrugnięcie nawet namówiłem zatwardziałego wroga "durnych historyjek" na lekturę i teraz nie mogę się opędzić od niego i jego błagań w stylu "znasz coś jeszcze tak zajebistego?" Duży uśmiech
Strony: 1 ... 3 4 [5]
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
Sleepy Theme By Wdm2005 © 2008
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!