Comics Flying Circus

Portal => News => Wątek zaczęty przez: T#M on Kwiecień 18, 2019, 02:20:36Tytuł: Premiera: Spider-Man - Historia zycia #1!!!
Wiadomość wysłana przez: T#M on Kwiecień 18, 2019, 02:20:36
(http://www.grupa-cfc.pl/grafika/spidermanhistoriazycia/spidermanhistor0.jpg) (http://www.grupa-cfc.pl/projekt/szczegoly/413)

Spider-Man - Historia zycia #1:
Scenariusz - Chip Zdarsky
Rysunki - Mark Bagley


Czasem zdarza sie tak, ze jedne z najlepszych komiksow o superbohaterach opowiadaja tak naprawde ich alternatywne historie. Zeby przytoczyc wiele komiksow spod szyldu "Elseworlds" z DC Comics.
Marvel nie jest wcale gorszy pod tym wzgledem od swojego najwiekszego konkurenta. I dzisiaj prezentowanym przez nas komiksem udowadnia to z nawiazka.
Spider-Man - Historia zycia to miniseria pisana przez Chipa Zdarsky'ego oraz rysowana przez Marka Bagleya, ktora bierze koncept Spider-Mana i dodaje do niego realny uplyw czasu. Zaczyna sie w latach szescdziesiatych, Peter Parker jest studentem Uniwersytetu Empire State, jakos probuje wiazac koniec z koncem, ma male problemy milosne, ale przede wszystkim... wraz z uplywem czasu sie starzeje tak jak kazdy z nas.
Nareszcie, mozna by rzec.
W kazdym numerze zobaczymy, jak sie zmienial Peter Parker, jak swiat wokol niego sie zmienial i jak to wszystko na niego wplynelo. Kazdy numer tej szescioczesciowej miniserii to inna dekada.

Zapewniam, ze bedzie bardzo ciekawie!
DO przeczytania nastepnym razem!


Tytuł: Odp: Premiera: Spider-Man - Historia zycia #1!!!
Wiadomość wysłana przez: devem on Kwiecień 18, 2019, 06:31:05
Bardzo fajny komiks. Dzięki  :) :)


Tytuł: Odp: Premiera: Spider-Man - Historia zycia #1!!!
Wiadomość wysłana przez: komixoss on Kwiecień 18, 2019, 08:42:05
Toż to świeżynka prosto z półki .Wielkie dzięki   :)


Tytuł: Odp: Premiera: Spider-Man - Historia zycia #1!!!
Wiadomość wysłana przez: el borbah on Kwiecień 19, 2019, 01:27:34
o, sieciogłowy i to w dodatku z półki bardziej kontemplacyjnej - skąd wiedzieliście, że 18-tego mam urodziny, rozkoszne wisusy? trudno, że bagley i tak bardzo dziękuję. przeczytam, gdy wrócę do formy.

ps. jeśli za rok znów postawicie na coś marvela, to poproszę castiglione.