Comics Flying Circus

Portal => News => Wątek zaczęty przez: T#M on Marzec 07, 2019, 07:44:16Tytuł: Premiera: Amazing Spider-Man v5 #6!!!
Wiadomość wysłana przez: T#M on Marzec 07, 2019, 07:44:16
(http://www.grupa-cfc.pl/grafika/amazingspidermanv5/amazingspiderma5.jpg) (http://www.grupa-cfc.pl/projekt/szczegoly/403)

Amazing Spider-Man v5 #6:
Scenariusz - Nick Spencer
Rysunki - Humberto Ramos i Steve Lieber


Piata juz seria Amazing Spider-Man niniejszym wraca z numerem szostym! A w nim: tajemnice, docinki, zlosliwosci i duuuuzo dobrej zabawy! Goscinnie kilka stron narysowal Steve Lieber, znany Wam oczywiscie z serii The Superior Foes of Spider-Man (https://tymektransl.blogspot.com/search/label/The%20Superior%20Foes%20of%20Spider-Man), ktora to tlumacze na moim blogu. Jesli jednak nie znacie, a lubicie to, co robi Nick Spencer w dzis premierowanej serii, to Superior Foes na pewno Wam sie spodoba!
Nie przedluzam juz. Milej lektury!

-------------------------------------

Chcesz nam pomoc w przygotowywaniu translacji? Zapraszamy kazda osobe, ktora powaznie podchodzi do pracy w zespole i ma checi. Przyjmiemy kazdego, kto pomyslnie przejdzie nasza rekrutacje. Wystarczy zglosic sie w dziale Rekrutacja (http://www.grupa-cfc.pl/forum/index.php?board=8.0) albo napisac bezposrednio do uzytkownika T#M (http://www.grupa-cfc.pl/forum/index.php?action=pm;sa=send;u=5). Zapraszamy!


Tytuł: Odp: Premiera: Amazing Spider-Man v5 #6!!!
Wiadomość wysłana przez: komixoss on Marzec 07, 2019, 08:10:00
Wielkie podziękowania za komiks z świetnej serii.Tempo , w jakim dostarczacie ostatnimi czasy nowe translacje przyprawia o zawrót głowy - jestem pełen podziwu i wdzięczności.


Tytuł: Odp: Premiera: Amazing Spider-Man v5 #6!!!
Wiadomość wysłana przez: devem on Marzec 08, 2019, 05:09:05
Dzięki za ścianołaza  ;D