Comics Flying Circus

Portal => News => Wątek zaczęty przez: T#M on Sierpień 02, 2018, 05:22:16Tytuł: Premiera: Buzzkill #1-4!!!
Wiadomość wysłana przez: T#M on Sierpień 02, 2018, 05:22:16
(http://www.grupa-cfc.pl/grafika/buzzkill/buzzkill0.jpg) (http://www.grupa-cfc.pl/projekt/szczegoly/404) (http://www.grupa-cfc.pl/grafika/buzzkill/buzzkill1.jpg) (http://www.grupa-cfc.pl/projekt/szczegoly/404) (http://www.grupa-cfc.pl/grafika/buzzkill/buzzkill2.jpg) (http://www.grupa-cfc.pl/projekt/szczegoly/404) (http://www.grupa-cfc.pl/grafika/buzzkill/buzzkill3.jpg) (http://www.grupa-cfc.pl/projekt/szczegoly/404)

Buzzkill #1-4:
Scenariusz - Donny Cates
Rysunki - Geoff Shaw


Pod koniec zeszłego roku komiksowy półświatek zadrżał… Brian Michael Bendis po 18 latach w Marvelu przeszedł do DC, by pisać dalsze losy Człowieka ze Stali. Tymczasem dwa tytuły takie jak Doctor Strange oraz Thanos przeszły w ręce wcześniej nieznanego szerzej scenarzysty, raczej udzielającego się w komiksie niezależnym, Donny’ego Catesa. Mimo świetnych historii spod pióra wcześniejszych twórców obu serii, nowicjusz podołał, Twitter oszalał na punkcie nowych, wprowadzonych przez niego postaci, a co najważniejsze, Cates dostawał pod pieczę coraz więcej tytułów (np. świetną serię Venoma), aż na ostatnim Comic Conie w San Diego doszło do zapowiedzi powrotu imprintu Marvel Knights, który będzie w pełni merytorycznie nadzorował. Kariera Donny’ego z zawrotną prędkością poszybowała w górę. Teraz z perspektywy czasu widać, że Marvel dając mu serie Szalonego Tytana i Najwyższego Maga chciał ustalić pozycję następcy Bendisa na rynku. Dzisiaj przyjrzymy się debiutanckiej miniserii przyszłego redaktora Marvel Knights*. Historii o alkoholiku, który dzięki wszelakim substancjom uzależniającym zyskuje super moce. O tym, jak wreszcie chce porzucić w kąt kolorowy trykot, jednak jego przeszłość samozwańczego stróża prawa dalej daje mu się we znaki. I o tym, że pod medialnym wizerunkiem nieskazitelnego superherosa mogą kryć się trudne do przezwyciężenia problemy osobiste...

 
*Cóż, może to zbyt dużo powiedziane, ponieważ mówi się, że Donny Cates będzie stał na czele imprintu, a nie wprost, że będzie redaktorem, ale jego obowiązki i przywileje zgadzają się właśnie z tą pozycją.

- Tymexbot


Tytuł: Odp: Premiera: Buzzkill #1-4!!!
Wiadomość wysłana przez: Maragast on Sierpień 03, 2018, 02:47:56
Bardzo dzięki za kolejny projekt :D
Wiele radości sprawia publikacja wszystkich zeszytów :o


Tytuł: Odp: Premiera: Buzzkill #1-4!!!
Wiadomość wysłana przez: devem on Sierpień 04, 2018, 08:06:46
Świetny komiks. Dzięki  :D