Comics Flying Circus

Portal => News => Wątek zaczęty przez: T#M on Marzec 31, 2018, 10:59:20Tytuł: Wesołych Świąt Wielkanocnych od Comics Flying Circus!!!
Wiadomość wysłana przez: T#M on Marzec 31, 2018, 10:59:20
Mamy Wielkanoc, więc z tej okazji postanowiliśmy podarować wam kilka prezentów. Mam nadzieję, że byliście grzeczni...

Ale przechodząc do sedna...

Na początek serwujemy pierwszy numer nowej serii - Marvel Two-In-One. Tej najnowszej. Chip Zdarsky bierze w niej połowę Fantastycznej Czwórki i... każe im odkrywać nowe wszechświaty. Bardzo ciekawy komiks, ze świetnie prowadzonymi postaciami i relacjami między nimi zachodzącymi. Podobno ma być tego dwanaście numerów.
Przy okazji dodam, że przełamałem się i Human Torcha tłumaczę na Ludzką Pochodnię, tak jak się przyjęło w polskich wydaniach komiksów z fantastyczną rodzinką. Dajcie znać, jak (czy?) Wam się podoba! :)

Na drugie danie, takie na bogato, serwujemy dzisiaj cztery numery Doom Patrol v2. Mógłbym napisać o czym traktują te komiksy. Oczywiście. Ale z tym komiksem jest jak z testem Rorschacha. Każdy widzi w nim co innego. Grant Morrison robi w nim co chce i, trzeba przyznać, że robi to ciekawie... ale czy zrozumiale? Nie jestem pewien, czy Doom Patrol v2 jest pisany tak, żeby być rozumiany. W każdym razie przeczytajcie! Ciekaw jestem, co Wy w nim zobaczycie! :)

(http://www.grupa-cfc.pl/grafika/marveltwoinone/marveltwoinone0.jpg) (http://www.grupa-cfc.pl/projekt/szczegoly/391)

Marvel Two-In-One #1:
Scenariusz - Chip Zdarsky
Rysunki - Jim Cheung


(http://www.grupa-cfc.pl/grafika/doompatrol/doompatrol12.jpg) (http://www.grupa-cfc.pl/projekt/szczegoly/12) (http://www.grupa-cfc.pl/grafika/doompatrol/doompatrol13.jpg) (http://www.grupa-cfc.pl/projekt/szczegoly/12) (http://www.grupa-cfc.pl/grafika/doompatrol/doompatrol14.jpg) (http://www.grupa-cfc.pl/projekt/szczegoly/12) (http://www.grupa-cfc.pl/grafika/doompatrol/doompatrol15.jpg) (http://www.grupa-cfc.pl/projekt/szczegoly/12)

Doom Patrol v2 #31-34:
Scenariusz - Grant Morrison
Rysunki - różni artyści


Wesołego Alleluja i do zobaczenia następnym razem!


Tytuł: Odp: Wesołych Świąt Wielkanocnych od Comics Flying Circus!!!
Wiadomość wysłana przez: devem on Kwiecień 01, 2018, 01:02:04
Bardzo fajne jajeczka zając przyniósł od Was  ;) Wesołych Świąt !!


Tytuł: Odp: Wesołych Świąt Wielkanocnych od Comics Flying Circus!!!
Wiadomość wysłana przez: karnitaurs on Kwiecień 01, 2018, 08:27:16
Dzięki za komiksy, zwłaszcza za Doom Patrol :D Co do pseudonimów to według mnie "Ludzka Pochodnia" jest spoko ale za to "stwór" trochę mnie śmieszy ale jak się tak już przyjęło to niezbyt mi to przeszkadza ;)
I wesołego Alleluja!


Tytuł: Odp: Wesołych Świąt Wielkanocnych od Comics Flying Circus!!!
Wiadomość wysłana przez: T#M on Kwiecień 02, 2018, 08:57:02
Lepszy "Stwór" niż "Rzecz".