Comics Flying Circus

Portal => News => Wątek zaczęty przez: Gruumsh on Luty 18, 2018, 07:02:10Tytuł: Rocket Girl: Finał!!!
Wiadomość wysłana przez: Gruumsh on Luty 18, 2018, 07:02:10
(http://www.grupa-cfc.pl/grafika/rocketgirl/rocketgirl7.jpg) (http://www.grupa-cfc.pl/projekt/szczegoly/189) (http://www.grupa-cfc.pl/grafika/rocketgirl/rocketgirl8.jpg) (http://www.grupa-cfc.pl/projekt/szczegoly/189) (http://www.grupa-cfc.pl/grafika/rocketgirl/rocketgirl9.jpg) (http://www.grupa-cfc.pl/projekt/szczegoly/189)

Rocket Girl 08-10
Scenariusz - Brandon Montclare
Rysunki - Amy Reeder


Zapraszamy na długo wyczekiwany finał serii Rocket Girl. Po dwuletniej przerwie w wydawaniu komiksu, w drugiej połowie zeszłego roku twórcy w końcu sprężyli się i dokończyli serię. Poszliśmy w ich ślady. Ostatnie numery dają całkiem satysfakcjonujące zakończenie całej historii, a rysunki pani Reeder to jak zawsze bajka.


-------------------------------------

Chcesz nam pomóc w przygotowywaniu translacji? Zapraszamy każdą osobę, która poważnie podchodzi do pracy w zespole i ma chęci. Przyjmiemy każdego, kto pomyślnie przejdzie naszą rekrutację. Wystarczy zgłosić się w dziale Rekrutacja (http://www.grupa-cfc.pl/forum/index.php?board=8.0) albo napisać bezpośrednio do użytkownika T#M (http://www.grupa-cfc.pl/forum/index.php?action=pm;sa=send;u=5). Zapraszamy!


Tytuł: Odp: Rocket Girl: Finał!!!
Wiadomość wysłana przez: devem on Luty 18, 2018, 11:38:12
Naprawdę przyjemny komiks. Dzięki za ostatnie numery  :D


Tytuł: Odp: Rocket Girl: Finał!!!
Wiadomość wysłana przez: szybkilester on Luty 19, 2018, 08:44:57
dzięki za dokończenie tej serii: przednia lektura!


Tytuł: Odp: Rocket Girl: Finał!!!
Wiadomość wysłana przez: Maragast on Luty 20, 2018, 09:17:24
Pomimo, że serii tej nie czytam bardzo cieszy zakończenie kolejnego projektu :)
W sumie na stronie jest sporo niedokończych projektów, którym btakuje po kilka zeszytów do końca  (przykładowo "Kapitan Ameryka Reborn") i fajnie jak powoli są kończone.